logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Bizim Mutfak Ketçap-Mayonez 730 g
  • resm Bizim Mutfak Ketçap-Mayonez 730 g

Bizim Mutfak Ketçap-Mayonez 730 g


Adet Fiyatı : 17,95 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 107,70 TL
Birim Fiyat: 17,95 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 27.09.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Bizim Mutfak Ketçap-Mayonez 730 g

Bizim Mutfak Ketçap-Mayonez 400+330 Gr

Bizim Mutfak Ketçap ve Mayonez ikilisi ürünlerinde 420 gram ketçap ve 365 gram mayonez bulunmaktadır. Domates ve çeşitli özel baharatlardan üretilen ketçaplar patates kızartması, hamburger, sandviçler, makarna ve kızartılmış veya ızgara olan etleriniz ile birlikte tüketebileceğiniz ketçaplardır.

Fransız mutfağından gelen mayonezler bitkisel yağ, limon ve yumurtadan üretilmektedir. Rus salatası başta olmak üzere pek çok farklı salata mayonez sayesinde yapılmaktadır. Kızartılmış yiyeceklerin yanında da mayonez tüketebilirsiniz. Ekonomik bir seçim olan Bizim Mutfak Ketçap – Mayonez’lere ketçap kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Bizim Toptan internet mağazasından satın alabileceğiniz ekonomik ketçap ve mayonez paketlerinizin siparişlerini tek bir tıklama ile verebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.