logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Bizim Mısır Yağı Teneke 18 l

Bizim Mısır Yağı Teneke 18 l
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Bizim Mısır Yağı Teneke 18 Lt

Bizim Yağ, 1944 yılından beri Karadeniz bölgesinin en taze Mısır hasadını yetiştirip sofralarımızı tatlandırmaktadır. Bizim Mısır Yağı Teneke 18 Lt, seçeneği genellikle endüstriyel mutfak alanı olan restoran, cafe, büfe, okul kantinleri için üretilmiştir. Fakat sizde alışverişi toptan yapmayı sevenlerdenseniz, 18 Lt’lik Bizim Mısır Yağını satın alabilirsiniz.

Yemekler, ızgaralar, soteler ve marine işlemlerine kadar birçok lezzetli yemeğin çeşitli pişirme teknikleri için kullanılabilir. Nötr tadıyla mısır yağı, gıdaların gerçek lezzetlerinin ortaya çıkmasını sağlar. Buna ek olarak, Bizim Mısır Yağı mutfaktaki ısıyı işlemek için çok uygun olan bir pişirme yağıdır. 

Ailenizin seveceği lezzetli yemekler hazırlamak için Bizim Mısır Yağına güvenebilirsiniz. ‘Bizim’ yemeklik yağlar doğal olarak kolesterol ve katkı maddesi içermeyen % 100 saf mısırların yağından elde edilir, bu nedenle her yemeğin tadı damağınızda kalır.

Salatalara ve Hamur işlerine güvenle ekleyebileceğiniz Bizim Mısır Yağı, yemekten sonra üzerinize çöken yağın ağırlığını içeriğinde bulundurmayan hafif bir yapıya sahiptir. Trans yağ içermez ve içeren diğer yağlara oranla sağlık açısından daha uygundur.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.