logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Bizim Ayçiçek Yağı Pet 5 l

Bizim Ayçiçek Yağı Pet 5 l
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Bizim Ayçiçek Yağı Pet

Bizim Ayçiçek Yağı Pet şişede üretilmesiyle, daha kolay bir kullanım şansı sunuyor. Türkiyenin en geniş ve en verimli Ayçiçek tarlarından, tamamen doğal yollarla toplanmış olan bitkilerden üretildi. Katkı ya da insan sağlığı üzerinden tehdit oluşturabilecek maddeleri kesinlikle içermiyor.

Ayçiçek yağı, birden fazla avantajıyla dikkat çekiyor. Sofralarımızın ayrılmaz bir parçası olan yağ sayesinde, farklı tüm yemeklere hem lezzet hem de sağlık katmanız mümkün. Özel şekilde toplanmış olan tohumların içindeki bereket ve doğal etki, kendisini büyün yemeklerde kısa süre içerisinde gösterebiliyor.

Kızartma, börek, pasta ve bunun gibi pişirilecek olan ürünlerde kullanılabilir. Aynı zamanda sofralarınıza zenginlik katmak için hazırlamış olduğunuz mezelerde tercih edebilirsiniz. Çok yüksek ateşte bile, ilk günkü etkisini kaybetmeden sizin beklentilerinizi karşılayabiliyor.

Ayçiçek yağı aynı zamanda insan sağlığı üzerindeki olumlu yönüyle de biliniyor. Günlük yağ ihtiyacınızı bu ürünle karşılayabilirsiniz. Sağlığınıza katkı sağlayan ürün, sofralarının daha leziz bir hale gelmesini sağlayacak. Misafirlerinizi ağırlarken hazırlayacağınız yemeklerde bu yağı tercih edebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.