logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Besler Nar Ekşili Sos 250 ml

Besler Nar Ekşili Sos 250 ml


Adet Fiyatı : 3,75 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 44,97 TL
Birim Fiyat: 3,75 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 27.09.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Besler Nar Ekşili Sos 250 ml

Besler Nar Ekşili Sos 250 ml

Besler nar ekşili sos ile yemekler çok daha enfes! Nar ekşili sosu birçok yerde kullanmanız mümkün! Salatalar, tavuk ve et yemekleri, noodle, birçok sos çeşidi… Nar ekşili sosu yemeklere katın ve doyumsuz lezzet şöleninin tadını çıkartın!

Nar ekşili sos özellikle tatlı-ekşi karışımı tatları sevenler için özel bir damak zevkidir. Mahoş bir tadı olan bu sosun kullanım alanı gittikçe yayılmaktadır. Birçok yemek yerinde özellikle salataların yanında nar ekşili sos mutlaka servis edilmektedir. Nar ekşili sosun her türlü salataya yakıştığını ve güzel bir tat uyumu sağladığını belirtelim!

Nar ekşili sos özellikle Çin kültüründe çok sevilmektedir. Birçok Çin yemeğinin olmazsa olmazı olan bu sos ülkemizde de tavuk, et yemeklerinde ve noodle yapımında sıkça kullanılmaktadır. Özgün tatları sevenler nar ekşisini sofralarından eksik etmezler.

Lezzet ustası olan bu sos özel şişesi ile üretime sunulmaktadır. 250 ml şişesinde tadını uzun süre muhafaza etmektedir. Besler’in ürettiği nar ekşili sos ülkemizde kısır ve çiğ köfte gibi yaygın olarak sevilen tatlarda da tercih edilmektedir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.