logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Besler Limon Sosu 750 ml

Besler Limon Sosu 750 ml


Adet Fiyatı : 5,00 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 60,00 TL
Birim Fiyat: 5,00 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 26.05.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Limon Sosu 750 ml

Besler Limon Sosu 750 Ml

Salataların vazgeçilmezlerinden biri olan limon sosları için Besler limon sosu 750 ml ile oldukça kullanışlıdır. Aynı zamanda 5 lt’lik limon sosu da bulunan ürünü kullandığınız salatalar, oldukça leziz olmaktadır.

Evinizde gerçek limon olmadığı zamanlarda salatalarınıza koymak için elinizin altında bulunması gerekli olan Besler limon sosu, direkt olarak salatalarınızda kullanılacak şekilde hazırlanmıştır. Limonun gerçek tadını alacağınız ürüne ayrıca farklı malzemeler katarak yeniden sos yapmanız gerekmeden direkt olarak salatalarınızın içine rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Plastik korunaklı ambalajında pratik şekilde kullanabileceğiniz ürün, uzun süreli kullanmak isteyenler için 5 lt’lik olarak da satışa sunulmaktadır. Her türlü salata içine kullanabileceğiniz sos, salatalarınıza en güzel lezzeti vermektedir. Gerçek limondan hiçbir şekilde ayırt edemeyeceğiniz tadı sayesinde, limon olmadığında rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür.

Özel misafirlerinize hazırlayacağınız salatalara özenle kullanabileceğiniz ürüne sahip olmak için yapmanız gereken tek şey, www.bizimtoptan.com.tr sanal marketini ziyaret etmektedir. Market içindeki tüm ürünleri inceleyebilir, ihtiyacınız olan diğer ürünlerle birlikte online siparişinizi verebilirsiniz. Sipariş ettiğiniz ürünler, hızlı teslimat sayesinde, en geç 3 gün içinde kargolanmakta ve kapınıza kadar teslim edilmektedir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.