logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Besler Küp Şeker 1 kg
  • resm Besler Küp Şeker 1 kg

Besler Küp Şeker 1 kg


Adet Fiyatı : 6,25 TL
Koli Fiyatı (20 Adet) : 125,06 TL
Birim Fiyat: 6,25 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 31.07.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Besler Küp Şeker 1 kg

Besler Küp Şeker 360’lı 1000 gr

Besler küp şeker ile içeceklerinizi tatlandırın! Besler küp şeker kahve-çay keyfinize lezzet katıyor. Kaliteli şeker pancarlarından üretilmiştir. Üretiminden paketleme aşamasına kadar her yönüyle hijyenik koşullara uygunluk söz konusudur. Besler küp şeker el değmeden paketlenmektedir. Paket hava almaz ve neme karşı dayanıklıdır. Bu nedenle şekerleriniz uzun süre bozulmaz.

Küp şeker ürünümüz 1000 gramdır ve paketin içinde 360 adet küp şeker bulunmaktadır. Dilerseniz boyutları değişen ve farklı adetlerdeki küp şeker paketlerimizi de inceleyebilirsiniz. Besler küp şeker ile tüm içeceklerinizi çok daha büyük bir keyifle tüketeceksiniz! Ayrıca sadece içeceklere katmak için değil başka amaçlarla da küp şekerleri kullanabilirsiniz!

Besler küp şeker ile şerbet yapabilir; nefis tatlılar hazırlayabilirsiniz. Mutfak robotu ya da rondo gibi makinelerde küp şekerleri ezebilir toz haline getirip, tatlı ve meyvelere ekleyebilirsiniz. Sıklıkla pudra şekeri yapımında da bu yöntemler kullanılabilmektedir. Bizim Toptan Market internet mağazamızda 1000 gr’lık 360 adet küp şeker siparişi için siz de hemen online sipariş verin; ürün çok kısa bir sürede kapınıza gelsin!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.