logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Besler Ayçiçek Yağı Pet 5 l

Besler Ayçiçek Yağı Pet 5 l

Sepette 58,90 TL!250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Besler Ayçiçek Yağı Pet

Besler Ayçiçek yağı pet şişesinin içindeki Ayçiçek sarısı rengiyle çok iştah açıcı! Ayçiçeklerden elde edilen bu yağ ile yapılan yemekler ise oldukça lezzetli! %100 doğal Ayçiçekler üretimde kullanılır. Rafine-vinterize özelliğine sahip olan olan Ayçiçek yağı özellikle kızartmalarda birçok kişinin tercihi durumunda!

Ayçiçek yağı, en çok kullanılan, lezzetli yağlar arasındadır. Ağır değildir; rahatsızlık vermez. Hafif olmasıyla kızartmayla arası olmayanların bile beğenisini kazanıyor. Sadece kızartmalarda değil, sıcak olan yemeklerde de Ayçiçek yağını gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz; bu yağ ile hazırlanan yemeklerin tadı yiyenlere farkını gösteriyor.

Ayçiçeği yağı üretiminde insan vücudunda üretilmeyen bazı yararlı yağlar bulunuyor. Omega 6 ve doymamış yağ asitleri ile de bu ürün beklentileri karşılıyor. Pet şişesinin içinde güzel bir görünüme sahipken aynı zamanda el değmeden paketleme işlemleri nedeniyle de dış etkilere karşı korunaklı!

Pet şişenin dışında farklı boyutlarda tenekelere de koyulabilir. Ürünün pet şişesi özeldir ve sızma yapmaz. Haydi yemek yapalım sloganı ile raflarda yerini alan Ayçiçek yağı ile kendiniz ve sevdikleriniz için lezzet şöleni sunabilirsiniz!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.