logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Balparmak Süzme Çiçek Balı 225 g

Balparmak Süzme Çiçek Balı 225 g


Adet Fiyatı : 33,75 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 405,00 TL
Birim Fiyat: 33,75 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 17.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Balparmak Süzme Çiçek Balı 225 g

Balparmak Süzme Çiçek Balı

Balparmak Süzme Çiçek Balı ile kahvaltılarınıza renk katın. Doğanın en büyük mucizelerinden biri olan balı Balparmak güvencesi ile sofralarınıza dahil edebilirisiniz. Bu alanda en güvenilir içeriklerden birine sahip olduğunun da belirtilmesi gerekir. 

Arıların çiçekler üzerinden elde ettiği muhteşem rayihayı içeren bu bal lezzet bakımından da rakip tanımıyor. Belki de şuana kadar yediğiniz en leziz balı Balparmak sayesinde tadacaksınız.

Balparmak yapay herhangi bir ürün kullanılmasına izin verilmez. Bu nedenle piyasada yer alan sahte ballara karşı daha temkinli olmak adına kurumsal kimliği ve denetimlerden ödüller ile dönen Balparmak markasını tercih edebilirsinizi. Harika içerik nitelikli yapısı ile sizin memnun etmeye devam edecektir. 

Süzme çiçek balı sadece kahvaltı sofralarında değil aynı zamanda tatlıları ya da çayınızı tatlandırma aşamasında da kullanılabilir. Rafine şekerden uzak durmak ve daha doğal seçimler yapmak isteyen kişilerin kesinlikle bu bala bir göz atması gerekiyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.