logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Bal KüpüDökme Küp Şeker 5 kg

Bal KüpüDökme Küp Şeker 5 kg
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 29.01.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Bal KüpüDökme Küp S¸eker 5 Kg

 

Şeker, tuz ya da un gibi temel ürünler arasından tercihte bulunurken markaları dikkate almak gerekir. Özellikle de köklü firmaların ürettiği ürünleri satın almanızda fayda var. Çünkü köklü firmalar müşterilerin memnuniyetini dikkate alarak üretime yer vermektedir. Örnek verecek olursak Bal Küpü markası bunlar arasında. Ve ürettiği şekerler ile adından söz ettirmektedir.

 

Bal KüpüDökme küp şeker 5 kg olarak Bizim Toptan içerisinde mevcut durumda. Sürekli olarak kullanılan ürünler arasında olduğu için gramajı yüksek tutuluyor. Üstelik gramına rağmen son derece makul fiyatlardan satılmakta. Kesme şekere nazaran kullanımı daha rahat olduğu için küp şekerler temin ediliyor. Özellikle de misafir ağırlarken tercih halindedir.

 

Kesme şekerlerin genel olarak hamur işlerinde kullanıldığı açık durumda. Kahve ya da çay ikramlarında ise küp şeker kullanımı yaygındır. Öyle ki küp şeker eşliğinde çay ya da kahvenin şeker miktarını ayarlamak daha kolay. Kısacası kolay kullanım özelliğinden kaynaklı olarak küp şeker talep görüyor. Ve de Bal Küpü markasının ürettiği şekerler her zaman ön planda tutulmakta

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.