logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Bal KüpüÇift Sarma Küp Şeker 5 kg

Bal KüpüÇift Sarma Küp Şeker 5 kg
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 26.01.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Bal KüpüÇift Sarma Küp S¸eker 5 Kg

 

Herkesin tercihi halinde olan birkaç şeker markası bulunuyor. Yani şeker üretimi ile adından söz ettirenler mevcut durumda. Örnek verecek olursak başı çeken marka Bal Küpü olarak karşımıza çıkıyor. Uzun yıllardır üretim yapan firma, küp şekeri ile dikkat çekmekte. Nitekim hem kaliteli hem de orijinal tadı ile küp şekeri satın almak isteyenlerin gözdesi haline gelmiştir.

 

Bal KüpüÇift sarma küp şeker 5 Kg olarak satın almak isteyenlere eşlik etmekte. Şöyle ki sürekli olarak kullanılan şekerin, yüksek gramajlar eşliğinde satıldığı görülüyor. Sık sık kip şeker almak yerine direk olarak yüksek kg değerine sahip olanlar tercih edilebilir. Mesela 5 kg olarak sergilenen Bal Küpü şekerleri bu anlamda talep görmektedir.

 

Ekonomik paketi ile dikkat çeken küp şeker, Bizim Toptan web sitesinde sergileniyor. Satın almak isteyenlere ürünün özellikleri ve fiyatı eşlik etmekte. Sonuç olarak makul fiyatlardan satın alınması sağlanır. Öyle ki Bizim Toptan, fiyatları ile adından söz ettirmektedir. Toplu alışverişlerde bir hayli avantaj sağlamanız ve hızlı kargolar ile ürünlere ulaşmanız esas alınmaktadır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.