logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Bal KüpüÇift Sargılı Küp Şeker 750 g
  • resm Bal KüpüÇift Sargılı Küp Şeker 750 g

Bal KüpüÇift Sargılı Küp Şeker 750 g

3 Adet üzeri 5,95 TL

Adet Fiyatı : 6,35 TL
Koli Fiyatı (20 Adet) : 118,99 TL 127,01 TL
Birim Fiyat: 5,95 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 31.07.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Bal KüpüÇift Sargılı Küp Şeker 750 g

Bal Küpü Çift Sargılı Küp Şeker 750 Gr

Şeker günlük hayatın vazgeçilmez parçaları arasında yer alıyor. İçeceklere, tatlılara ve hatta az da olsa yemeklere atılarak muhteşem bir lezzet kazandırıyor. Tabi ki bu aşamada hangi markayı kullandığınız da oldukça önemli kullanmış olduğunuz markanın kesinlikle sağlık denetimlerinden geçirilmiş olması gerekiyor. Bal Küpü sağlık koşullarına uygunluk bakımından piyasanın en hassas olan seçeneklerin başında geliyor.

Bal Küpü Çift Sargılı Küp Şeker 750 Gr şeklinde satışa sunulan ürünün oldukça yüksek bir kalitede olmasına rağmen uygun fiyatta olması göz kamaştırıyor. Bu noktada Bizim Toptan markasının müşteri dostu politikasının da büyük bir öneme sahip olduğunun altı çizilmeli. Siz de tek bir tık ile hem güvenilir hem de oldukça uygun fiyatlı bir seçim yapabilir ve sepetinize ekleyebilirsiniz.

Küp şeker toplu alanlarda kullanılacaksa böceklenmelere karşı da tedbirli olunması gerekiyor. Tam da bu nedenle sargılı olan şekerlerin tercih edilmesi sizin için çok daha verimli bir alt yapı oluşturacaktır. Bal Küpü markası aracılığı ile sorunsuz şekilde hem bütçeye hem de damak tadına hitap eden bir seçim yapabilirsiniz.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.