logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Bağdat Nar Ekşisi Sos 1 kg

Bağdat Nar Ekşisi Sos 1 kg

6 Adet üzeri 14 TL

Adet Fiyatı : 14,95 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 168,01 TL 179,37 TL
Birim Fiyat: 14,00 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 27.09.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Bağdat Nar Ekşisi Sos 1 kg

Bağdat Nar Ekşisi Sos 1000 gr

Bağdat nar ekşisisos mahoş tadı ile birçok yemeğe büyük bir lezzet katar! Hem rengi hem tadı iştah açıdır! Nar ekşisi sos gittikçe daha fazla yemekte kullanılmaya başlanmış olup özellikle salataların vazgeçilmezi haline gelmiştir! Akdeniz salatası, Girit salatası, tavuklu salata, et ve balıklı salata vb. hemen her çeşit salatada nar ekşili sos kullanılabilmektedir!

Salata gibi sağlıklı besinler tüketmeyi sevenler nar ekşisi sos seçimlerinde oldukça titizler! Nar ekşili sos hem tatlı hem ekşimtırak bir tada sahip ve içine katıldığı yemeklere özgün bir lezzet veriyor! Salataların dışında çorbalarda, çiğ köftede, kısırda da sıkça tercih edilen nar ekşili sos Türk mutfağında önemli bir yer edindi.

Bulgurla uyumu da çok beğenilen nar ekşili sos bu tarz yemeklerde de eşsiz bir tat bırakmayı başarıyor! Özellikle Doğu mutfağına ait yemeklerden biri olan ama birçok bölgede çok sevilerek tüketilen çiğ köfte yapımında bu sosun etkisi tartışılmaz!

Misafirlere ikram olarak sıkça tercih edilen kısırda da nar ekşili sosu kullanabilirsiniz! Ürün özel şişesi içinde satışa sunulmaktadır ve 1000 gramdır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.