logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Aytaç Ayçiçek Yağı 1 L
  • resm Aytaç Ayçiçek Yağı 1 L

Aytaç Ayçiçek Yağı 1 LAdet Fiyatı : 41,90 TL


500 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 02.12.2023 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Aytaç Ayçiçek Yağı 1 L

Ürün Adı: Aytaç Ayçiçek Yağı 1 L

İçindekiler: Rafine Ayçiçek Yağı

Alerjen Uyarısı: Belirtilmemiş

Menşei: Türkiye

Üretici: Bunge Gıda San. ve Tic. A.Ş.

Gıda İşletmecisi ve adresi: BİZİM TOPTAN SATIŞ MAĞAZALARI A.Ş. Kuşbakışı Caddesi No: 19 Altunizade / Üsküdar / İstanbul

İşletme Kayıt Numarası/Onay Numarası: TR-39-K-000065

Net Miktar: 1 L e

Enerji ve Besin Öğeleri Tablosu (Beslenme Bildirimi): Enerji (kJ/kcal)100 ml için 3397/826 Yağ (g)91,8 Doymuş yağ (g)10,1 Tekli doymamış yağ (g)24,8 Çoklu doymamış yağ (g)56,9 Karbonhidrat (g)0 Şekerler (g)0 Protein (g)0 Tuz (g)0

Ürün açıklamaları: (Özel muhafaza ve/veya kullanım koşulları.): Serin, kuru ve kokusuz ortamda; güneşten korunarak saklanmalıdır. Delmeden plastik kapağı açarak kullanınız. Kullanımdan sonra kapağını kapatınız. Yağınızı içine su girmeyecek yerde muhafaza ediniz.

Ürün Bilgilerinin Kullanımı Hakkında: İnternet sitemizde ve diğer tüm online satış kanallarımızda satışa sunulan her bir ürün için ürün açıklamaları kısmında yer verilen ürün etiket bilgileri ve ürün görselleri; ilgili ürünün tedarikçileri tarafından Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.ye iletilen en güncel bilgileri içermektedir. Teslimi gerçekleştirilen ürünlerin etiket bilgileri ve görselleri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler/görseller arasındaki farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

Sofraların baş tacı Aytaç, birbirinden farklı gıda ürünleri ile geçmişten bugüne hizmet vermeye devam eder. Markanın üretmiş olduğu birbirinden farklı lezzetler, pratik ambalajları ile kullanım kolaylığı sağlar. 1 litrelik şişesinde satışa sunulan ürün, rahat ve kolay bir kullanım imkânına sahiptir. Ergonomik tasarıma sahip olan kapak kısmı kolay bir şekilde açılıp kapanabilir. Bu sayede size zahmet vermeden işlerinizin kolay bir şekilde halledilmesine olanak tanır. Diğer yandan ürün içeriği hakkında detaylı bilgi, ambalaj üzerinde belirtilir. Ürünü tekli olarak satın alabileceğiniz gibi birden fazla da temin edebilirsiniz. Avantajlı fiyat seçeneklerinden yararlanarak bütçenizden tasarruf elde edebilirsiniz. 

Aytaç Ayçiçek Yağı 1 L Kullanımı

Her alışveriş listesinde bulunması gereken ayçiçek yağı, birbirinden farklı markalar altında satışa sunulur. Bunlar arasında yer alan Aytaç, birbirinden farklı tarifleri hazırlamanıza olanak sağlar. Özellikle de kızartmalarınızı ve hamur işlerinizi onunla pişirebilirsiniz. Bunun yanı sıra pek çok yemek tarifinde de Aytaç Ayçiçek Yağı 1 litre seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Piknik, kamp gibi seyahatlerinizde onu da yanınızda götürebilirsiniz. Hafif olması nedeniyle piknik çantanıza kolaylıkla sığdırabilirsiniz. Böylelikle gideceğiniz yerde de yemeklere lezzet katmaya devam edebilirsiniz. Misafirlerinize farklı ve etkili bir sunum yapmak istiyorsanız, Aytaç ayçiçek yağına başvurabilirsiniz. Kıvamı ve hoş kokusu ile bu yağ, her çeşit yemek tarifinde rahatlıkla kullanılabilir. Uygun fiyatlı seçenekleri  sayesinde bütçenizden tasarruf elde edebilirsiniz. Siz de ürünü temin ederek Aytaç ayçiçek yağının pratik kullanım avantajından yararlanabilirsiniz.

 
Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.