logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Aysan Yakan Biber Turşusu 400 g
  • resm Aysan Yakan Biber Turşusu 400 g

Aysan Yakan Biber Turşusu 400 g
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Aysan Yakan Biber Turşusu 400 Gr

Sadece biberden oluşan turşuları tüketmek istiyorsanız Aysan Yakan Biber Turşusu sizin için ideal bir tercih olabilir. Ancak acı biberlerden elde edilen bir turşu olduğunu bilmenizde fayda var. Adından da anlaşılabileceği gibi ürün acı biber turşusudur. Besleyici ve faydalı olan taze biberlerden elde edilir.

Aysan Yakan Biber Turşusu birbirine yakın boylarda biberlerin hafif ekşi salamurası içerisinde turşu kıvamına dönüştürülmesiyle elde edilir. Pek çok yemek ile bir arada tüketilebildiği gibi pide şeklindeki hamurlu yiyecekler ile bir arada da tüketilebilir.

Ürünü salatalarınızı ve mezelerinizi lezzetlendirmek ya da süslemek için de tercih edebilirsiniz. Bizim Toptan internet mağazasının turşu kategorisi içerisinde bulabileceğiniz ürün 400 gram olarak kullanıma sunuluyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.