logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Axe Gold Deo Sprey 150 ml

Axe Gold Deo Sprey 150 ml


Adet Fiyatı : 41,95 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Axe Gold Deo Sprey 150 ml

Axe Gold Bodyspray

İnsanlar günlük hayatın koşuşturmasıyla, telaşıyla ve stresle birlikte doğal olarak terlerler. Terleme her ne kadar doğal bir durum olsa da ter kokusu oldukça istenmeyen kötü bir koku olmasından ötürü oldukça istenmeyen bir durumdur. Bu noktada pek çok insan farklı yöntemlerle ter kokusunu önlüyor.

Bahsi geçen bu yöntemlerden biri olan sprey kullanımı da oldukça dikkat çekiyor. Axe Gold Bodyspray vücut spreyleri arasında oldukça sevilen ve sıklıkla tercih edilen ürünlerden biri olarak karşımıza çıkıyor.

Axe Gold Body Sprey içeriğinde geliştirilen özel formülü ile oldukça fazla sevilir. Vücudunu rahatlatır, hoş koku sağlar ve bunun yanında vücuda yumuşacık bir his verir. Aynı zamanda vücudun ışıl ışıl parlayıp canlı ve güzel gözükmesini de oldukça sağlar.

Bu noktada en sevilen vücut bakım spreylerinden biri olan Axe Gold Bodyspray ile siz de vücut bakımınızı gönül rahatlığı ile sağlayabilirsiniz. Bu noktada farkı en yakın zamanda deneyerek kendiniz görebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.