logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Aroma Meyve Nektarı Vişne 27'li 200 ml
  • resm Aroma Meyve Nektarı Vişne 27'li 200 ml

Aroma Meyve Nektarı Vişne 27'li 200 ml
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 01.02.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Aroma Meyve Nektarı Vişne 200 ml

Aroma Meyve Nektarı Vişne 200 ml ile ekşiliğin lezzet ile buluştuğu bu harika ürünün tadını çıkarabilirsiniz. Yerli üretim vişnelerin harika bir işlemden geçirilerek şişelere doldurulması mümkün kılınmaktadır. Roma tüm üretim aşamalarında kaliteye büyük önem vermektedir. Hem sağlık hem de kalite denetimlerinden onay alınmadan hiçbir ürün sizin kullanımınıza sunulmaz. 

Meyve nektarı sofralarınızın yıldızlarından biri olacak. Hem ana yemeklerde hem de kahvaltılarınızda muhteşem lezzetin tadını çıkarma imkanını elde edebilirsiniz. Bu harika lezzetin tadını çıkarırken aynı zamanda vişnenin besleyici içeriğinden de istifade etme fırsatını yakalayın. 

Meyvenin muhteşem olgun yapısı sizin için sadece lezzeti değil aynı zamanda mis gibi bahçe vişnesi kokusunu da sunacaktır. Ürü doğanın kalbinden getirdiği lezzet ile sizin için vazgeçilmez olacak. 

Muhteşem rayiha ile harika lezzetin tadını çıkarma hakkını elde edebilirsiniz. Bu harika lezzet sayesinde muhteşem bir tadı masanıza konuk edeceksiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.