logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Aroma Meyve Nektarı Şeftali 27'li 200 ml
  • resm Aroma Meyve Nektarı Şeftali 27'li 200 ml

Aroma Meyve Nektarı Şeftali 27'li 200 ml
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 28.01.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Aroma Meyve Nektarı Şeftali 200 ml

Aroma Meyve Nektarı Şeftali 200 ml ile çantanıza bir yudum ferahlık ekleyebilirisiniz. En kısa süre içerisinde muhteşem nektarın tadını çıkarmak için doğru noktada yer alıyorsunuz. Aroma meyve suyu sayesinde sofralarınıza muhteşem bir kalitenin eklenmesini ve lezzetin de tadını çıkarmanızı mümkün kılan bir sistem oluşturulmuştur. 

Meyve nektarı imalat aşamasında sadece birinci kalite meyvelerden istifade edilmektedir. Bu muhteşem meyveler sizin için harika bir lezzetin temel mimarı olacaktır. Hem nektarın tadına bakın hem de yerli üretimin muhteşem yapısının tadını çıkarın!

Aroma meyvelerin seçilmesinden başlayarak ürünün paketlenmesine kadar her aşamada kalitenin en yüksek seviyede olmasına büyük önem vermektedir. Ayrıca gerekli olan sağlık ve kalite denetimlerinden geçirilmiş olması da memnun bırakıyor. 

Yaz aylarında hem besleyici hem de serinleten bir içecek arayışındaysanız şeftalinin muhteşem aroması tüm vitaminleri ile sizi bekliyor! Sofralarınıza konuk olan misafirleriniz de bu lezzete hayran olacak!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.