logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Aroma Meyve Nektarı Şeftali 1 l

Aroma Meyve Nektarı Şeftali 1 l
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 01.02.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Aroma Meyve Nektarı Şeftali 1 Lt

Aroma Meyve Nektarı Şeftali 1 Lt ile muhteşem rayihanın tadını çıkarın. Ülkemizde en kaliteli şekilde yetiştirilen şeftaliler kullanılarak muhteşem bir kalite ile nektar imalatı yapılmaktadır. İmalat sırasında kalitesi onaylanmamış olan tek bir mahsul dahi kullanılmaz. Üretim aşamasında gösterilen bu titizlik kişilerin elde edecekleri lezzetin asıl mimarıdır. 

Meyve suyunun üretim aşamasının sonrasında lezzet ve kalite alanında gerekli denetimler tamamlandıktan sonra satışa sunulur. Aroma kalite alanında tek bir an dahi taviz vermez. 

Meyve nektarı ile kahvaltılarınızda ve yemek sofralarınızda muhteşem bir aromanın tadını çıkarma imkanını yakalayacaksınız. Şuana kadar içtiğiniz tüm nektarları bir kenara bırakın Bursa’nın muhteşem meyveleri nektar halinde eşsiz bir lezzet ile sofranıza gelecek!

Sunum konusunda ve paketlemede de harika bir duruş sergilenmektedir. Bu lezzetli içecek sizin için harika bir fırsat olacaktır. Meyve nektarı ile sofralarınızın muhteşem rayihasını harika bir şekilde içecekler ile bir araya getirebilirisiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.