logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Aroma Meyve Nektarı Kayısı 1 l

Aroma Meyve Nektarı Kayısı 1 l
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 29.01.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Aroma Meyve Nektarı Kayısı 1 Lt

Aroma Meyve Nektarı Kayısı 1 Lt ile kısa bir sürede sofranın baş köşesini lezzete ayırabilirisiniz. Üretim aşamasından başlayarak paketleme sürecine kadar her noktada kalite en temel unsur olarak belirlenmiştir. Yerli kayısıların harika bir biçimde işlenmesi ile elde edilen bu muhteşem aromqa sofraların vazgeçilmezi olacak. 

Yemeklerden kahvaltılara kadar harika bir seçenek sunmaktadır. Hem sizi hem de misafirlerinizi memnun edecek muhteşem bir lezzet şöleni sunmaktadır. Özellikle sıcak yaz günlerinde içine eklediğiniz birkaç parça buz ile lezzetinize biri de ferahlama katabilirsiniz. 

Meyve nektarı hazırlama aşamasında yerli üretim kayısıların en niteliklileri seçilerek üretim aşaması başlatılmaktadır. Bu noktada tek biri kalitesiz ürünün dahi nektar içine eklenmesine izin verilmemektedir. 

Kayısıların besin değerlerinden bir kayıp olmadan lezzetli biri içeceğe dönüştürülmesi için profesyonel bir üretim sistemi geliştirilmiştir. Sofralarınızda size bu lezzete bir yer açın!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.