logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Alpro Soya Sütü 1 L

Alpro Soya Sütü 1 L


Adet Fiyatı : 38,94 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 467,34 TL
Birim Fiyat: 38,94 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 01.07.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Alpro Soya Sütü 1 L

Alpro Orijinal Soya Sütü, güvenilir bir şekilde tüketilebilir. İçecek olarak tercih edilirken, aynı zamanda yemek tariflerinize de tat katar. Yoğun kıvamda bulunması, uzun süreli olarak kullanılmasına olanak sağlar.
Hem kendiniz için hem de çocuğunuzun sağlığı için tüketilebilir. Gelişim çağındaki çocuğunuzun, sağlıklı beslenmesine yardımcı olmaktadır. %100 bitkisel içerik bulundurması, her yaş grubunun tüketmesine olanak sağlar.
İçeriğindeki zengin malzemeler ile birlikte tariflerinizi, muhteşem bir şekilde lezzetlendirir. Tadı damakta bırakan etkisiyle, uzun süre vazgeçilmez tercihiniz olmaktadır.
Organik olarak soya fasulyesinden yapılması, vejetaryenler için de tüketile bilme niteliği taşır. Gün içerisinde atıştırmalığınızın yanında, sağlıklı bir şekilde içebilirsiniz. Ek gıdalar ile birlikte tüketile bilindiği gibi tatlı tarifleri içerisinde de harika sonuçlar elde edilir. A, B ve D vitamini ile birlikte, protein ve kalsiyum da içermektedir. Çoğunluğu severek tükettiği Orijinal Soya Sütü, yediden yetmişe herkesin vazgeçilmezidir.


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.