logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Alpro Şekersiz Soya Sütü 1 L

Alpro Şekersiz Soya Sütü 1 L


Adet Fiyatı : 38,94 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 467,34 TL
Birim Fiyat: 38,94 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 27.06.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Alpro Şekersiz Soya Sütü 1 L

Tamamen doğal bir ürün olan Alpro Şekersiz Soya Sütü soya sütü, normal süt gibi bir kullanıma sahipken bunun yanında farklılıkları da bulunmaktadır. Doğal bir süt olması sayesinde herkesin içmesi için uygundur.
Bitkisel bir süt olan soya sütü, laktozsuzdur. Bu sayede kolay sindirime sahiptir. Özellikle laktoz duyarlılığı olan kişiler soya sütünü gönül rahatlığı ile tercih edebilirler. Soya bitkisinden elde edilen bu süt, inek sütü gibi süt ürünü içermemektedir. Bu yönü ile de veganlar için uygundur.
Her ne kadar veganlar sıklıkla tercih etse de tadı bildiğimiz sütten farklı değildir. Pasta, poğaça gibi yiyeceklerinizde de kullanabilirsiniz. Dilerseniz kahvenizin içerisinde de rahatlıkla tüketebilirsiniz. Bunların yanında sıcak ve soğuk olarak soya sütünü rahatlıkla içebilirsiniz. Laktozsuz yapısı sayesinde şişkinlik gibi bir his oluşmayacaktır.
Alpro Şekersiz Soya Sütü, tüm yiyeceklerinize ve içeceklerinize farklı bir tat katarak sizler için lezzetli bir içecek olacaktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.