logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Alpro Şekersiz Badem Sütü 1 L

Alpro Şekersiz Badem Sütü 1 L


Adet Fiyatı : 41,45 TL
Koli Fiyatı (8 Adet) : 331,60 TL
Birim Fiyat: 41,45 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 28.06.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Alpro Şekersiz Badem Sütü 1 L

Alpro Şekersiz Badem Sütü

Badem başlı başına mükemmel bir besin ve vitamin deposuyken, Alpro şekersiz badem sütü 1 Lt bu mükemmelliğin üstüne değer katmakta! Tatlı ve krema kadar yumuşak yapısı ile şekersiz badem sütü, ilave şeker, yapay tatlandırıcı veya renklendirici içermemektedir.

Tatlığını tamamen doğal yapısından ve bademin hoş aromasından alan Alpro şekersiz badem sütü Akdeniz bademlerinin doğal yapısını ayağınıza kadar getirmektedir. Üstelik badem sütü gün içerisinde almanız gereken tüm değerlerin tek bir öğünde karşılanmasını sağlar ve tüm gün rahat, hafiflemiş hissetmenize yol açar.

Bademlerin tadını alabilmeniz için iyice kavrulmuş olan bademler, kremamsı bir yapı alana kadar ezilir ve doğal kaynak suyu ile karıştırılarak üretilir. Tüm gün zinde olmanız açısından üretilmiş olan badem sütünü dilediğiniz takdirde kahvenizde ve çayınızda tüketebilmeniz de mümkün.

Üstelik tatlı tariflerinizde kullanabilir ve damak zevkinize uygun özel tarifler üretebilirsiniz. Bu rahatlığı ve hafifliği yaptığınız tarifler ile sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.