logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Alpro Fındık Sütü 1 L

Alpro Fındık Sütü 1 L


Adet Fiyatı : 36,95 TL
Koli Fiyatı (8 Adet) : 295,57 TL
Birim Fiyat: 36,95 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 01.07.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Alpro Fındık Sütü 1 L

Alpro Fındık Sütü

Özenle yetiştirilmiş ve lezzetli fındıkların toplanmasının ardından Alpro Fındık sütü oluştu! Fındık sütü, en özel ve lezzetli fındıkların özenle toplanıp, ustaca kavurulması ile oluşmaktadır.

Alpro fındık sütü içeriğinde süt ve süt ürünü bulundurmamaktadır. Üstelik laktoz bulunmaması sayesinde sindirimi kolaylaştırır ve hazımsızlığı dindirir. İlave şeker içermemektedir. Zaten doğal şeker varken yapayı kim ne yapsın! Son derece doğal ve sağlıklı fındık sütü içeriğinde yapay tatlandırıcılar ve işlenmiş şeker bulundurmamaktadır.

Alpro fındık sütünü dilediğiniz takdirde kahvenizi ve çayınızı hafifletmek ve hayatı rahat bir hale getirmek için kullanabilirsiniz. Rahat içimi, kremamsı yoğun yapısı ve tamamen doğal olması sayesinde her kesimin zevkle tüketebileceği bir içecektir.

Üstelik alpro fındık sütünü, tatlı, pasta gibi tariflerinizde kullanabilir veya kendinize özel fındık sütü içeren tarifler üretebilirsiniz.  Bu sayede bu rahatlığı ve hafifliği sevdiklerinizle paylaşmanızda mümkün hale gelmektedir. Yoksa siz hala denemediniz mi?

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.