logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Ace Köpük Çiçek Çamaşır Suyu Ultra 700 ml

Ace Köpük Çiçek Çamaşır Suyu Ultra 700 ml


Adet Fiyatı : 23,95 TL
Koli Fiyatı (10 Adet) : 239,50 TL
Birim Fiyat: 23,95 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ace Köpük Çiçek Çamaşır Suyu Ultra 700 ml

 

Ace Ultra Köpük Çiçek temizlik ürünü sayesinde eviniz hiç olmadığı kadar güzel gözükecek! içeriğinde bulunan çamaşır suyu uyguladığınız bölgeyi derinlemesine temizler. Yağ çözücü yapısı ile yağları kolayca temizliyor ve ulaşılması oldukça zor olan bölgelere dahi kolaylıkla ulaşabilen köpük formülü diğer markaların ürünlerine göre Ace’yi öne çıkarıyor. İnsan sağlığına zararlı bakterileri tamamen ortadan kaldırma gücüne sahiptir.

Renkli çamaşırlar için uygun değildir, sadece beyaz çamaşırlar için kullanıma uygundur.

Ev ve çamaşır temizliğinde kullanabileceğiniz köpük özellikli çamaşır suyu yağ çözücü ürünü, mutfağınızda, banyonuzda, çamaşırlarınızda, hatta bahçenizde bile kullanabilirsiniz. Büyük bir kullanım alanı vardır. Fayanslar gibi yerdeki yüzeyleri harika bir şekilde temizler. Sadece 5 dakika içinde sonuç vermektedir.

Yapacağınız temizlik ile mutlu olmak isteyen, yaptığı temizlik ile mutlu olan insanlar için özel olarak geliştirilen Ace temizlik çamaşır suyu sizi temizliğin doruklarında hissettirecektir. Kolay bir şekilde kullanılarak temizleyeceğiniz ürünler sayesinde temizlik sizin için dert olmaktan çıkacak, hiç olmadığı kadar zevkli hâle gelecektir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.