logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Abc Dağ Rüzgarı Çamaşır Suyu Ultra 810 g

Abc Dağ Rüzgarı Çamaşır Suyu Ultra 810 g


Adet Fiyatı : 9,95 TL
Koli Fiyatı (18 Adet) : 179,10 TL
Birim Fiyat: 9,95 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 24.05.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Abc Dağ Rüzgarı Çamaşır Suyu Ultra 810 g

ABC Ultra çamaşır suyu ile hijyenik temizlik tarihini yeniden yazabilirsiniz! ABC Ultra Yoğun Çamaşır Suyu, yoğun kıvamı nedeniyle mikropları öldürür, yüzeyde daha uzun süre kalmasını sağlar ve % 100 hijyen verir. Lavabolarda, tuvaletlerde, küvetlerde, sert yüzeylerde ve beyaz çamaşırlarda temizlik ve hijyen sağlar; bu sebeple Abc Ultra Çamaşır Suyu Dağ Rüzgarı 810 Mlürününü güvenle kullanabilirsiniz.

Temizlik bölümündeki ürünler, evlerde ve iş yerlerinde temizlik gerektiren her alanda en pratik ve uygun fiyatlı ürünleri sunar. Bu ürünler iş uzmanları tarafından üretilmekte ve daha pratik ve hijyenik bir şekilde temizlik sağlanmasında rol oynamaktadır. Bu ürünlerden biri olan bu temizlik malzemesi aynı zamanda kireç oluşumunu önler ve mikropları yok eder. Maksimum hijyen kalitesiyle, ağartıcı ile tam temizlik gerektiren yerlerde kullanım için idealdir. Banyo, tuvalet, evye, lavabo, kısacası mikroplardan kurtulmak istediğiniz yerlerde güvenle kullanabilirsiniz.

Beyazlatıcı yıkamak için de tercih edilir, çünkü ağartıcı olması sebebiyle beyaz çamaşırlarınızı derinden temizleme etkisine de sahiptir. Bu çok amaçlı mikrobisidal ürün sitemizdeki temizlik hattında hazır halde bulunmaktadır. Kolayca bitmeyecek olan bu bakteri öldürücü ürünün kokusu dağ esintinin kokusudur.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.