logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Abc Çiçek Bahçesi Yüzey Temizleyici 2,5 L

Abc Çiçek Bahçesi Yüzey Temizleyici 2,5 L

150 TL Alışverişe %15 İndirim

Adet Fiyatı : 29,95 TL
Koli Fiyatı (8 Adet) : 239,60 TL
Birim Fiyat: 29,95 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 15.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Abc Çiçek Bahçesi Yüzey Temizleyici 2,5 L

ABC Yüzey Temizleyici Çiçek Bahçesi 2,5 litre

Abc yüzey temizleyici çiçek bahçesi ile evinize, iş yerlerinize, bulunduğunuz mekanlara temizlikle beraber bahar havası gelsin! Çiçek esintilerini hissedebileceğiniz, mis gibi kokusuyla kullanıldığı alanlarda ferahlık hissi yaratmaktadır. ABC markası altında üretilen yüzey temizleyici çiçek bahçesi, temizlikte son derece etkilidir!

Özellikle geniş yüzeylerin temizliği daha zorludur. ABC yüzey temizleyici geniş yüzeylerin tertemiz ve pırıl pırıl olmasını sağlar. Yerlerde biriken kirleri çözer, istenmeyen lekeleri yok eder. Temizliğin gerçekleşmesi de oldukça kolaydır; ürün etkili temizlik teknolojisi sayesinde istenen sonuca hızlıca ulaştırır.

Banyo yerleri, mutfak yerleri, odalar, balkon gibi birçok alan için kullanıma uygun bir üründür. Temizlik alanında eski bir marka olan ve kalitesini kanıtlayan ABC ürünü, bulunduğunuz yeri tüm kirlerden ve kötü kokulardan arındırır.

Değdiği yeri parlatmasıyla dikkat çeken ABC, çiçek kokularıyla sizi rahatlatır. Evinizde bahar coşkusunu ve tazeliğini yaşamak için bu ürünü tercih edebilirsiniz. Bizim Toptan sitemizde güvenli online alışveriş ile en ekonomik fiyatlardan toptan alım gerçekleştirmeniz mümkündür.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.