logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Abc Bulaşık Deterjanı 4 kg

Abc Bulaşık Deterjanı 4 kg


Adet Fiyatı : 18,99 TL
Koli Fiyatı (4 Adet) : 75,94 TL
Birim Fiyat: 18,99 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.05.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Abc Bulaşık Deterjanı 4 kg

Abc Bulaşık Deterjanı 4 Kg

Abc Bulaşık Deterjanı 4 Kg; Ev içerisinde en çok kullandığımız temizlik malzemelerinden biri olan bulaşık deterjanında Abc markasının bulaşık deterjanı 4 kg seçeneği ile geniş ve büyük şekilde şişelenmiş şekilde satılmaktadır.

Büyük ambalajda olması 4 kiloluk seçeneği ile geniş ailelerin tercih edebileceği bulaşık deterjanlarından olan Abc Bulaşık Deterjanı 4 Kg uygun fiyatı ve bulaşıklarda vermiş olduğu oldukça temiz olan görüntüsü ile ev hanımlarının içlerine su serpmektedir. 4 kilo olan seçeneği ile Abc bulaşık deterjanı 40 ve üzeri bulaşık yıkama seçeneği sunarak uzun süreli kullanımlar için oldukça uygun bir ürün olarak gösterilmektedir.

Bulaşık yıkarken keyif alacağınız hoş kokusu ve bulaşıklarda bıraktığı temizlik hissiyatı ile ev hanımlarının geniş ailelerin öğrencilerin evlerde en çok tercih ettiği temizlik malzemeleri arasında yerini almaktadır. Böylelikle Abc Bulaşık Deterjanı bütün evlere temizlik hissiyatını yansıtmakta ve herkes tarafından sıkça kullanılmaktadır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.