Müşteri Hizmetleri
(0 212)577 75 52

Kalite Yönetim Sistemi

Bizim Toptan Satış Mağazaları ISO 9001: 2008 Kalite Yönetim Sistemi ile belgelendirilmiştir. Satışa sunduğumuz tüm ürünler, ISO 2200 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi çerçevesinde insan sağlığına uygunluğu, gıda güvenliği, sağlıklı ve hijyenik şartlarda üretim yapıldığının temini için ürün tedarikçileri etkin bir şekilde denetim ve kontrolden geçirilmekte, periyodik olarak ürettikleri ürünler muayene ve analizleri yaptırılarak kalite ve gıda güvenliği sağlanmaktadır.

Ayrıca mağazalarımızda satışa sunulan ürünler, Türk Gıda Kodeksi Kriterlerine uygun olup, kontrol kriterlerimiz, gıda güvenliğinin ön gördüğü insan sağlığı, müşteri memnuniyeti ile sürekliliğini ön planda tutan, ürünlerin izlenebilirliği ve Kalite Güvence Yönetim Sistemi dokümanlarıyla belirlenmiştir.

Mağazalarımızda çalışan tüm personelimiz, verilen eğitimlerle (Kalite, Gıda Güvenliği, İş Güvenliği Sistemleri, Hijyen Standartları) kalite ve gıda güvenliği konularında üst düzeyde eğitilip, mal kabul sürecinden başlayıp, satış sürecinin her aşamasında gıda güvenliği sorumluluğu bilinci İle hareket ederek, müşterilerimize sağlıklı ve güvenli hizmet sunulması sağlamaktadır.

Çalıştığımız tedarikçi firmaların üretim yerlerinin periyodik olarak denetim ve kontrollerinin yapılması, raporlanması ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemleri’nin öngördüğü çerçevede yapılmaktadır. Ayrıca yeni çalışmaya başlanılacak tedarikçi firmalarla sözleşme öncesinde, üretim yerlerinin üretime uygunluğu, Kalite Yönetim Sistemi ISO 9001:2008 Ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemleri çerçevesinde denetlenmekte ve uygun olanlar, onaylı tedarikçi firma listesine dahil edilmektedir.

Mağazalarımızdan sattığımız ürünlerle ilgili müşteri şikâyetleri dikkate alınarak, şikayet konusu ürünlerin evsafındaki bozulma vb. konularda bağımsız laboratuvarlarda ürünlerin analizleri yaptırılmakta, analiz sonuçlarına göre uygun olmayan ürünler derhal satıştan kaldırılmaktadır. Ürünün kullanımı vb. konularda ise ürünün tedarikçisi ile görüşülerek şikayet konusu iletilmektedir.

Mağazalarımızda satılan ürünler periyodik olarak laboratuvarlarda analizleri yaptırılmakta, analiz sonuçlarına göre, gerekli aksiyon alınmaktadır.

Sağlık, kalite ve güven kavramları ile bütünleştirmeyi amaçladığımız Bizim Toptan Satış Mağazaları’nda, standart bir kalite, iyi hizmet anlayışıyla müşterilerimizin güvenle tercih ettiği perakende sektörünün öncü firması olmak ve ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmak tek hedefimizdir.