Müşteri Hizmetleri
(0 212)577 75 52

Markalar

Bu Markalar Sadece Bizim Toptan'da

Fiyatı ile gülümseten kalite ve lezzetteki Besler markalı ürünlerimiz Bizim Toptan Satış Mağazaları raflarında sizlerle buluşuyor. Besler markası limon sosu, sirke çeşitleri, toz ve küp şeker çeşitleri, sıvı yağ ve margarin, un, şarküteri, makarna, bakliyat ve salça ürünlerinden oluşan geniş ürün portföyü ile müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur.
Mevsiminde toplanmış, dört mevsim lezzeti saklanmış dondurulmuş Natura ürünlerimiz Bizim Toptan Satış Mağazalarında sizler için satışa sunulmuştur.
Dokusu ve fiyatıyla yumuşacık kağıt ürünleri Dolphin markamız, peçete, tuvalet kağıdı ve kağıt havlu ürünleri ile kaliteyi uygun fiyata alabilirsiniz.
Ülker Altınhasat, zeytinyağı pazarındaki seçkin konumlandırmasıyla farklı ve özel damak zevklerine hitap ediyor… Ülker Altınhasat Zeytinyağı ürünlerimiz raflarımızda sizlerle buluşuyor.
Bizzcafe kahve ve kahve kremalı ürünler kategorisinde "uygun fiyat" konumlandırması ile hazır kahve ürünlerini tüketici ve profesyonellerle buluşturur.
Güvenle kullanabileceğiniz, ferahlık ve temizliğin adı Sealady sıvı sabunları, sizler için Bizim Toptan Satış Mağazaları'nda satışa sunulmuştur.
Sloganıyla hafızalara kazınan “Açık sarı Ona”, ismindeki bu özelliğini kızartmalardan sonra bile açık sarı rengini ve kızaran yiyeceklerin doğal lezzetini korumasından alır. Tüm kızartmalar, sıcak-soğuk yemekler ve salatalarda kullanılır. Kalitesi, hafifliği ve lezzeti ile sağlıklıdır. Ona’nın hafifliği ve lezzeti sizler için Bizim Toptan Satış Mağazalarında…